Menetrend

Magyar vasúti menetrendek

Abaliget (40)


Abaliget
honnan hová mikor fajta egyéb
Dombóvár Pécs 4:15 Személy H-Sz
Pécs Budapest-Déli 5:17 Gyors

Dombóvár Pécs 5:41 Személy H-P
Sárbogárd, Dombóvár Pécs 6:30 Személy


Pécs

Pécs

Kaposvár, Fonyód

Pusztaszabolcs

6:48

7:28

Gyors

Személy

1*



Pécs Kaposvár, Celldömölk 7:59 Gyors 2*
Pusztaszabolcs Pécs 8:30 Személy
 
Pécs Dombóvár 9:28 Személy

Budapest-Déli Pécs 10:30 Gyors

Pécs Budapest-Déli 11:28 Gyors

Dombóvár Pécs 12:29 Személy

Pécs Budapest-Déli 13:28 Gyors

Pusztaszabolcs Pécs 14:30 Személy

Pécs Pusztaszabolcs 15:28 Személy

Budapest-Déli Pécs 16:30 Gyors

Pécs Budapest-Déli 17:28 Gyors

Budapest-Déli Pécs 18:30 Gyors

Pécs Pusztaszabolcs 19:28 Személy

Budapest-Déli Pécs 20:30 Gyors

Pécs Dombóvár 21:28 Személy

Budapest-Déli Pécs 22:30 Gyors

Pécs Dombóvár 23:19 Személy H-P,V
1* ápr. 23-tól szept. 3-ig Szombatokon




2* ápr. 23-tól jún. 13-ig Sz, V, jún. 18-tól aug. 28-ig napomta, szept. 3-tól nov. 1-ig Sz, V  CSAK SIÓFOKIG KÖZLEKEDIK 






Jelmagyarázat




H-Sz Vasár- és ünnepnapok kivételével Sz, V Szabadnapokon



H-P Munkanapokon




H-P,V Szabadnapok (szombat) kivételével






Abaliget

40-es vonal












Weblap látogatottság számláló:

Mai: 98
Tegnapi: 115
Heti: 537
Havi: 3 246
Össz.: 411 976

Látogatottság növelés
Oldal: Abaliget
Menetrend - © 2008 - 2020 - vasutmenetrend.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen weblap készítő egyszerű. Weboldalak létrehozására: Ingyen weblap

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:

X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »