Menetrend

Magyar vasúti menetrendek

Budapest-Nyugati

Budapest-Nyugati
(2, 70, 71, 100a, 100, 140, 142)
Induló
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 0:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 0:43 Személy
Budapest-Nyugati Szolnok 0:43 Személy
Budapest-Nyugati Szolnok 3:03 Személy
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 4:00 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 4:03 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 4:38 Személy
Budapest-Nyugati Štúrovo 4:41 Személy
Budapest-Nyugati Piliscsaba 4:57 Személy H-P
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 5:00 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 5:03 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 5:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Pilisvörösvár 5:20 Személy H-P
Budapest-Nyugati Monor 5:38 Személy
Budapest-Nyugati Szob 5:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 5:53 IC Kárász
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 6:00 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 6:10 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 6:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 6:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Lajosmizse 6:18 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Budapest-Keleti 6:23 IC Holló
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 6:28 Sebes
Budapest-Nyugati Monor 6:38 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 6:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 6:53 IC Tiszavirág
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 7:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 7:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 7:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 7:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 7:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Esztergom 7:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 7:23 IC Bereg
Budapest-Nyugati Lajosmizse 7:33 Személy
Budapest-Nyugati Monor 7:38 Személy
Budapest-Nyugati Szob 7:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 7:53 IC Feszty
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 8:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 8:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 8:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 8:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 8:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Esztergom 8:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Budapest-Keleti 8:23 IC Páva
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 8:28 Sebes
Budapest-Nyugati Monor 8:38 Személy
Budapest-Nyugati Szob 8:41 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 8:52 Személy H-P
Budapest-Nyugati Szeged 8:53 IC Torontál
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 9:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 9:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 9:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 9:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Lajosmizse 9:13 Személy
Budapest-Nyugati Cegléd 9:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Esztergom 9:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Nyíregyháza 9:23 IC Szabolcs H-Szo
Budapest-Nyugati Monor 9:38 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 9:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 9:53 IC Napfény
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 10:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 10:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 10:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 10:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 10:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Esztergom 10:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Budapest-Keleti 10:23 IC Rigó
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 10:28 Sebes
Budapest-Nyugati Monor 10:38 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 10:41 Személy
Budapest-Nyugati Lajosmizse 10:48 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 10:53 IC Aranyhomok
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 11:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 11:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 11:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 11:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 11:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Esztergom 11:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Nyíregyháza 11:23 IC Hortobágy H-Szo
Budapest-Nyugati Monor 11:38 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 11:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 11:53 IC Kodály
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 12:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 12:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 12:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 12:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 12:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Lajosmizse 12:18 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 12:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Budapest-Keleti 12:23 IC Kócsag
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 12:28 Sebes
Budapest-Nyugati Monor 12:38 Személy
Budapest-Nyugati Göd, Vác 12:41 Személy
Budapest-Nyugati Szeged 12:53 IC Móra
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 13:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 13:07 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Monor 13:08 Személy H-P
Budapest-Nyugati Göd, Vác 13:11 Személy H-P
Budapest-Nyugati Cegléd 13:17 Zónázó sz.
Budapest-Nyugati Lajosmizse 13:18 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 13:20 Személy
Budapest-Nyugati Debrecen, Záhony 13:23 IC Nyírség
Budapest-Nyugati Szob 13:28 Gyorsított sz. H-P
Budapest-Nyugati Szolnok 13:33 Zónázó sz. H-P
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 13:34 Gyorsított sz. H-P
Budapest-Nyugati Monor 13:38 Személy
Budapest-Nyugati Szob 13:41 Személy
Budapest-Nyugati Esztergom 13:52 Személy H-P
Budapest-Nyugati Szeged 13:53 IC Tömörkény
Budapest-Nyugati Veresegyház, Vác 14:00 Személy
Budapest-Nyugati Szob 14:07









Weblap látogatottság számláló:

Mai: 76
Tegnapi: 115
Heti: 515
Havi: 3 224
Össz.: 411 954

Látogatottság növelés
Oldal: Budapest-Nyugati (induló)
Menetrend - © 2008 - 2020 - vasutmenetrend.hupont.hu

A HuPont.hu ingyen weblap készítő egyszerű. Weboldalak létrehozására: Ingyen weblap

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban: